Informacje o klubie

Nasz klub powstał w 2008r. i został stworzony z myślą, aby zapewnić naszym Klientom najlepsze warunki relaksu i wypoczynku. Kompleks położony blisko centrum Gryfina oferuje, do Państwa wyłącznej dyspozycji, ok. 500 metrów powierzchni zaprojektowanej i wyposażonej w nowoczesny sprzęt siłowy firmy REKOMAT-SPORT i sprzęt do fitness firmy KETTLER.
Nad prawidłowym kształtowaniem Państwa sylwetki czuwać będą trenerzy i instruktorzy o wysokich kwalifikacjach, uczestnicy kursów, szkoleń, konwencji i warsztatów organizowanych przez renomowane szkoły fitness.
Do Państwa dyspozycji pozostają oddzielne szatnie z natryskami. W trakcie bądź po ćwiczeniach można zakupić u nas rozmaite napoje oraz odżywki, preparaty wspomagające odchudzanie jak również suplementy żywności, witaminy i minerały firmy OLIMP. Nasz personel zawsze pomoże wybrać to co będzie dla Państwa najlepsze.
Po ciężkim treningu zapraszamy do sauny.
Dla zagwarantowania najlepszego komfortu ćwiczeń cały obiekt został wyposażony w profesjonalną klimatyzację. Nasz kompleks posiada duży, ogrodzony parking do wyłącznej dyspozycji naszych Klientów. Aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, kompleks posiada monitoring.
Mamy nadzieję, iż ćwiczenia u nas będą dla naszych Klientów miłym przerywnikiem od szarej rzeczywistości.
Chcielibyśmy żebyście ćwicząc u nas połączyli przyjemne z pożytecznym, miło spędzili czas osiągając jednocześnie zamierzone efekty treningowe.
Nie trzeba powtarzać jak ważna i korzystna dla własnego zdrowia jest dobra kondycja i miła oku sylwetka. W naszych zabieganych czasach i przy wykonywaniu wielogodzinnej, nie obfitującej w ruch pracy odrobina troski o zmęczone ciało to nie luksus, lecz niemal powinność wobec samego siebie. Sprawność fizyczna w połączeniu z aktywnym spędzaniem wolnego czasu jest najlepszą drogą do zdrowego, radosnego i pełnego życia w dobrym zdrowiu.
Serdecznie zapraszamy

Powrót do strony głównej